>Devletin sanal ticarete attığı el ve pilot bölge İZMİR…

>

Blogların çoğunda dolaşan e-ticaret yasağıyla ilgili yazıları okumuşsunuzdur sanırım.Ben olaydan ilk olarak sevgili stildirektörünün bu yazısıyla haberdar oldum.Aslından astarından bir türlü emin olamadığım için pasajımı iptal etme gereği duymamıştım ki sevgili sesiberin bu yazısını okuyana kadar. Evet duyduk duymadık demeyin bu iş için pilot bölegeyi İzmir olarak belirlemişler.Benim anlamadığım pasaj,GG vs yerlerden satış yapılmasa bile bloğa koyduğumuz her hangi bir ürünü beğenip mail yoluyla zaten insanlar iletşime geçip alım satım yapıyorlar.Kimsenin ruhu bile duymuyor.Bu cezai işlemle neyin ne kadar önüne geçebiliceklerini sanıyorlar.Bütün sorunlar bittide bi bu mu kaldı anlamıyorum.Herkes gibi kafam çok karışık,sinirliyim,üzgünüm..Umarım en kısa sürede net bir açıklama,bir çözüm yolu bulunur.
Sevgiyle kalın canlar…

>Devletin sanal ticarete attığı el ve pilot bölge İZMİR…” üzerine 8 yorum

  1. >evet tüm yolsuzlukların önüne geçildi,tüm vergiler tıkır tıkır alınıyor da, el emeğinden kazanılan bir kaç kuruşu vergiler ile hiç etmeye geldi sıra!

  2. >canım bu konu çok canımı sıktı ben satış yapmadım şu ana kadar ama yapılan olaya yasağın mantıksızlığına o kadar kızdımki yeni konularımı bile aöçmak istemedi canım,fazla dolaşamadım bile .bekleyip göreceğiz (aldığımız nefesede para isteyecek bunlar yakında) bu arada kırmızılar kota çok yakışmış bayıldım ellerine sağlıksevgiler canım

  3. >Memlektte para rezervlerinin her geçem gün daha da tükendiğini ve yeni kaynakların bulunma gerekliliğini düşünürsek ve en zayıf halkanında sessiz vatandaş olduğunu göz önünde bulundurursak bu konuyu olumlu karşılamamak işten bile değil:P Söyleyecek çook sözüm var bu konuda fakat memleketimizde artık konuşma özgürlüğü de neredeyse yok olmaya yüz tutmuşken çenemi tutsam sanırım daha iyi olacak:(

  4. >Amanın ben yeni gördüm bunu canım ya.Merak etme canım blogcanlarda ortak bir şirket açar vergimizide verir ürünümüzüde satarız 🙂 ama bence bir çare bulunur buna.Canım bu arada Miraç Kandilin Mübarek Olsun.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s