>BU NE İŞ! BLOGUMA SAKIN DOKUNMA

>
Postlardan edindiğim bilgi neticesinde Blogların kapanacağına dair bilgiler var. Neden, niçin ve ne sebeble kapatılıyor bunun hakkında da tam net bir bilgi yok veya ben bilmiyorum. Şu ülkemizde çok değişik şeyler oluyor. Herkes farklı yönlerde koşuştururken bir nelerle uğraşıyoruz hiç anlamıyorum.
Ne diyeyim allah sonumuzu hayır etsin blogcanlar. Şimdi biz bu durumda ne yapacağız acaba ?
Ben stil direktöründen okudum bilgileri.Bilmeyenler için buraya tıklanması.

>BU NE İŞ! BLOGUMA SAKIN DOKUNMA” üzerine 2 yorum

  1. >Selamlar, Bazı üzücü durumlar nedeniyle, blogların tasviyesi söz konusu. Tam olarak kapılar kapanmasa da, tedbir amaçlı olarak başka bir yere taşınma mantıklı gibi görünüyor. Blogunuzu dışa aktarıp, şablonunuzun yedeğini mutlaka almayı unutmayın. Ayrıca, WordPresse geçmek isteyen arkadaşlar, bu yazımı mutlaka okumalısınız, işin acemisi olupta bilmeyenler, yapamayanlar için yol gösterici olabilir. Çünkü hotmail "space" bölümünü, WordPress ile anlaşıp, blog sayfası haline getirmiş. Bu şekilde geçmek isteyenler için, resimli, detaylı konu paylaştım. Ayrıca Bilgi Teknolojileri iletişim daire başkanlığından yetkiliyle yaptığım görüşmeyide aktardım. Birlik olup, tepki gösterince "aklın yolu birdir" dememeleri mümkün değil.

  2. Tatlım bloggerı bırakma bu durum daha önce de oldu blogger blogun google tarafından indexli onca zaman ve sen wp’e geçerek sahip olduğun trafiği yok ettin .( takılırsan sor bana sevgiler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s